FITNESS VACU ACTIV są to urządzenia służące modelowaniu sylwetki oraz poprawie kondycji fizycznej. 

Salon został stworzony z myślą o Paniach pragnących zadbać o siebie, swoją figurę, sylwetkę oraz kondycję fizyczną, chcą być atrakcyjne, podnieść swoją samoocenę.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom umożliwiamy skorzystanie z urządzeń, które pomogą osiągnąć piękną i smukłą sylwetkę oraz poprawić kondycję fizyczną a co za tym idzie podniosą własny poziom samoakceptacji, spowodują uwolnienie hormonów szczęścia.

Ćwiczenia nie wymagają zbytniego wysiłku fizycznego, jednocześnie dają szybkie i trwałe efekty.
Od lat wiadomo że sport to zdrowie a to równoważy się ze zdrowym trybem życia i większą odpornością organizmu.

Vacu Activ IQ Studio Modelowania Sylwetki oferuje swoje usługi w zakresie ćwiczeń na nowoczesnych urządzeniach, które są rewolucją w dziedzinie odchudzania i modelowania ciała.

Jeżeli nie mamy czasu, aby zgodnie z przyjętymi zasadami ćwiczyć, co najmniej 5 razy w tygodniu po 45-60 minut, to warto uwzględnić Vacu Activ  w swoim planie treningowym. Ta naturalna forma ruchu znana jest nam wszystkim. Ćwiczenia na Vacu Activ  mogą zrobić tak wiele dobrego dla naszego zdrowia, kondycji i wyglądu, że naprawdę warto zapoznać się bliżej z ich wykorzystaniem w swoim treningu.

Wieloletnie badania dowodzą, że regularne wykorzystanie w treningu na Vacu Activ  pomaga w zdecydowanie krótszym czasie (niż wolny i długi bieg), poprawić kondycję i sprawność naszego ciała. Ponadto tego typu ćwiczenia wpływają na zwiększone zapotrzebowanie energetyczne dużych partii mięśniowych (spalanie kalorii) i przyczyniają się do spadku masy ciała oraz zwalczania cellulitu. Metoda ta stała się popularna wśród bardzo wielu osób, ponieważ jej rezultaty są bardzo szybkie. Zdecydowana poprawa następuje już po 6 treningach z wykorzystaniem tej metody.